tematická mapa - interaktívna mapa - mapy pre web
lyžiarske stredisko (Kubínska hoľa)

Tematická mapa „SKI Kubínska hoľa“ je prototyp mapy, ktorú pripravujeme ako ukážku interaktívnej mapy pre lyžiarske strediská. 

Legenda mapy obsahuje témy, ktoré sú zaujímavé pre pobyt v lyžiarskom stredisku. V sekcii „lanovky a vleky“ je prehľad jednotlivých prepravných prostriedkov (lyžiarske vleky a lanovky). Výberom konkrétnej lanovky sa mapa zacieli na líniu, ktorá v mape reprezentuje lanovku alebo vlek. Do mapy boli zapracované animované ikony, ktoré znázorňujú pohyb lyžiarskych vlekov a lanoviek.  Výberom ktorejkoľvek položky v sekcii sa mapa zacieli na zvolenú lanovku alebo vlek a súčasne sa v ľavej časti mapového okna otvára informačné okno s informáciami o lanovke. 

Mapa lyžiarskeho strediska „SKI Kubínska“ je určená pre oficiálnu www stránku strediska – „https://kubinska.sk„. Ukážka, ktorá sa nachádza na tejto stránke je prototyp a jej obsah môže byť ďalej rozpracovaný. Doplnené môžu byť napríklad témy ako „požičovne lyží“, „lyžiarske školy“, alebo „trasa ski busov s cestovným poriadkom“. Do mapy sú zapracované  animované ikony, ktoré pridávajú mape na atraktívnosti.

Ako sa Vám páči táto stránka ?

Ohodnotiť ju môžete výberom hviezdičiek !

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení : 0

Hodnotiť môžete len raz !

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial