tematická mapa - interaktívna mapa - mapa pre web

mapa Demänovská Dolina

Mapa  Demanovská Dolina“ je určená pre podporu turistického ruchu v oblasti Demänovská Dolina – Jasná. Užívateľom poskytuje prehľad najvýznamnejších miest a zaujímavostí v zobrazovanej oblasti. Užívatelia ju nájdu na oficiálnej www stránke obce Demänovská Dolina. 

Tematická mapa – „Demanovská Dolina“ obsahuje 7 samostatných tém, v ktorých sa nachádza spolu 18 hotelov, 9 penziónov a 11 zaujímavostí. Výberom ľubovoľnej položky v legende alebo kliknutím na ľubovoľnú ikonu v mape sa otvára informačné okno, ktoré okrem stručnej informácie o objekte ponúka prostredníctvom ikon (v spodnej časti informačného okna) odkazy na ďalšie zdroje, alebo volá užitočné služby (www stránku, vyhľadanie trasy,  virtuálnu prehliadku). Mapa má ambíciu ďalej rozširovať svoj obsah. Do existujúcich sekcií môžu byť dopracované ďalšie položky,  a samozrejme, otvorený priestor aj pre dopracovanie ďalších tém, napríklad „lyžiarske vleky“, „turistické trasy“, „cyklotrasy“ alebo „náučné chodníky“. 

Tematická mapa – „Demanovská Dolina“ vo verzii 2.0 si ponechala svoju funkčnosť ale zaznamenala rozšírenie obsahu.

V oblasti ubytovacích zariadení : téma „Hotely“ bola rozšírená na „Hotely, penzióny, apartmány“. Okrem toho pribudla téma „bungalovy, chalety a štúdiá“ a tiež téma „chaty“. V uvedených položkách sa nachádza 96 ubytovacích zariadení a 11 zaujímavostí.

V oblasti turistickej : do mapy boli zakreslené značkované turistické chodníky v Demänovskej doline a okolí.

mapa Demanovska dolinaTematická mapa (interaktívna mapa) – „Demänovská Dolina“ je zakomponovaná na na oficiálnej stránke obce  „Demänovská Dolina“, –  https://www.demanovskadolina.info/. Otvára sa kliknutím na položku „Mapa pre turistov“, ktorá sa nachádza v sekcii celkom vpravo.  Samozrejme, môže byť umiestnená na ktorúkoľvek www stránku, ktorej cieľom je podporovať turistický ruch v oblasti Demänovská dolina – Jasná.

Ako sa Vám páči táto stránka ?

Ohodnotiť ju môžete výberom hviezdičiek !

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počet hodnotení : 2

Hodnotiť môžete len raz !

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial