Kliknutím na obrázok v spodnej časti (pohľad na smer pohybu) sa tento zmení na mapku s vyznačenou trasou. Opakovaným kliknutím sa vrátime späť k k pôvodnému záberu 

Mapka pre www stránku "Kompava"

Ukážka aplikácie pre vyhľadanie trasy k miestu “Kompava” pre zákazníkov a pre dodávateľov (prístupové trasy nie sú totožné).

Aplikácia môže byť umiestnená na www stránku ako iframe, tak ako je to v tejto ukážke.

Symboly v mape znázorňujú dva pracoviská (predajňu a Centrum). Kliknutím na ikonky v mape sa otvorí informačné okno, ktoré má zatiaľ len ilustračné obrázky  ilustračný text. Vo finálnej verzii použité aktuálne obrázky a texty podľa želania.

Pri vyhľadaní cesty stačí vložiť do textového okna “sem vlož miesto štartu” miesto, napríklad “Poprad” a tlačítkom “OK” potvrdiť zvolené miesto štartu.

V spodnej časti sú dva obrázky (zatiaľ tiež len ilustračné) a nad nimi sú tlačítka “Trasa pre zákazníka” a “Trasa pre dodávateľa”. Kliknutím na tlačítko s a otvorí mapa Google s vyznačenou trasou, ktorá privedie zákazníka alebo dodávateľa po predurčenej trase.   

 

Úprava so StreetView"

V spodnej časti sú miesto statických obrázkov vložené interaktívne pohľady z Google StreetView.

Výška okien s panoramatickými zábermi je nedostatočná, ale kliknutím na pravé alebo ľavé okno sa výška okna upraví na optimálnu výšku. 

Ako sa Vám páči táto stránka ?

Ohodnotiť ju môžete výberom hviezdičiek !

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení : 1

Hodnotiť môžete len raz !

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial