tematická mapa - interaktívna mapa - mapa pre web

Pamätný sad v areáli Vysokoškolského mesta Ľ. Štúra - Mlyny

Tematická mapa (interaktívna mapa) – “Pamätný sad v areáli Vysokoškolského mesta Ľ.Štúra” je zameraná na zdokumentovanie projektu “Pamätný sad”.  Projekt “Pamätný sad” sa rozbehol v roku 2018 a v rámci tohto projektu môžu študenti a zamestnanci Univerzity Komenského do priestoru, ktorý je vyčlenený pre tento projekt, zasadiť pamätný strom. Jednotlivé dreviny sú zaznamenané v tematickej mape, ktorá sa nachádza na oficiálnej www stránke Vysokoškolského mesta.  

Tematická mapa (interaktívna mapa) – “Pamätný sad” obsahuje jedinú tému – “pamätné stromy”, a preto legenda v mape nie je potrebná. Jednotlivé pamätné stromy sú vyjadrené symbolmi a do mapy postupne pribúdajú tak ako sú reálne vysádzané. Kliknutím na ktorýkoľvek symbol sa otvára informačné okno s informáciou o konkrétnom strome. Pre lepšie vyjadrenie tematickej vrstve “stromy” bol pre pozadie zvolený ako východiskový satelitný záber. 
Tematická mapa (interaktívna mapa)  sa nachádza na oficiálnej stránke Vysokoškolského mesta ˇĽ.Štúra – Mlyny, v sekcii “projekty”, v spodnej časti stránky.

Ako sa Vám páči táto stránka ?

Ohodnotiť ju môžete výberom hviezdičiek !

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hodnotení :

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial